ביובית באשדוד

ביובית באשדוד
פתיחת סתימות ביוב באשדודתחום הביוב הוא תחום נרחב ובו אנשי מקצוע מסוגים שונים אשר מספקים שירותים שרובם ככולם עוסקים בפתירת בעיות שנוצרות במערכת הביוב. כמעט כל הבעיות בביוב בשלב כזה או אחר מגיעות לפתרונן באמצעות שימוש בביובית שכן מדובר על כלי העבודה השימושי, היעיל והטוב ביותר לפתרון בעיות של סתימות והצפות ביוב. בין אם מדובר על צורך פרטי, עירוני או עסקי, הזמנת ביובית באשדוד הנה פתרון מעשי ומהיר לבעיות רבות.

מה גורם לסתימה במערכת הביוב?
סתימות במערכת הביוב יכולות להיגרם מסיבות שונות, אלה העיקריות שבהן:
• מוצרי היגיינה – למרות המודעות ההולכת וגוברת בתחום, אנשים עדיין זורקים מוצרי היגיינה לתוך האסלה וגורמים לסתימות קשות מאוד במערכת הצנרת של הבית. אחד הגורמים העיקריים לסתימות כיום הנו השלכת מוצרי היגיינה נשיים ומגבונים לחים לאסלה, דבר היוצר סתימה קשה שמחייבת שירותי ביובית.
• שורשים – ישנם עצים גדולים בחצרות מבנים פרטיים ולהם שורשים עבים וגדולים שעם השנים חודרים אל תוך צנרת מערכת הביוב. במקרים מסוימים שורשים אלו גורמים לסתימות והצפות מים ויש צורך לסלק את השורשים ולתקן את הצנרת.
• בוצה – גם במקרים של הרס הצנרת משורשים וגם בחורפים קשים ומרובי גשמים ניתן לראות סתימות רבות במערכות ביוב בשל בוצה שנכנסת לתוכם. הבוצה היא לכלוך שנסחף והוא כולל חול, בוץ ועלים שסותמים את צנרות הביוב.
• שיערות – אם לא שומרים היטב על פתחי הניקוז במקלחת, בייחוד בבתים בהם גרים מספר אנשים בעלי שיער ארוך, ניתן לראות סתימות שנגרמות במערכות הביוב בגלל שיערות. אילו שירותים מספקת ביובית באשדוד

שירותי ביובית באשדוד לא מסתיימים רק בפתיחת סתימות. כאשר מדובר על אנשי מקצוע ותיקים ניתנים שירותים רבים נוספים וביניהם טיפול בשורשים שחדרו למערכת הביוב ומניעה של חדירתם בשנית, צילום פנימי של מערכת הביוב לאיתור תקלות ושאיבת הצפות מכל הסוגים והגדלים. שירותים נוספים הם ניקוי מרזבים, פינוי שירותים כימיים, פינוי שמן ממסעדות, חידוש והחלפה של קווי ביוב ועוד.

כיצד ביובית פועלת?
הביובית הנה משאית עם מכל גדול שמחולק לשניים. חצי מהמכל ריק ואליו שואבים את הביוב על מנת לרוקנו בשלב מאוחר יותר במיקום אשר מיועד לכך ומכל שני ובו מים נקיים. כאשר ביובית מבצעת פעולה של פתיחת סתימה במערכת הביוב היא קודם כל שואבת מתוך המערכת את הביוב אל תוך המכל הריק. לאחר השאיבה שמתבצעת באמצעות יניקה חזקה של כל החומרים שגרמו לסתימה, מחדירים בעוצמה רבה את המים הנקיים למערכת הביוב על מנת לשטוף אותה ולוודא את ניקיונה.

כיצד בוחרים קבלן ביובית באשדוד?
בחירת אנשי המקצוע צריכה להתבצע מתוך הסתכלות על תחומים חשובים בכל תחומי שירות הביובית. חשוב לבחון האם מדובר על אנשי מקצוע בעלי ותק בתחום, האם הם פועלים ברישיון מסודר בתחום והאם יש אחריות על העבודה ולכמה זמן. מומלץ לערוך השוואת מחירים קלה טרם ההתקשרות ובעת הצעת המחיר לדעת האם מדובר על מחיר סביר או לא ומומלץ גם לשאול את הקבלן המבצע אילו שירותים נוספים הוא מספק בתחום.

באים לתת פתרון מקצועי
תומר וירדן שירותי ביוב הנה חברה מקצועית אשר מספקת שירותי ביובית בכל שעות היממה, שבעה ימים בשבוע. אנו זמינים לתת שירות מקצועי, מקיף ומתוך ניסיון של שנים רבות בתחום ומתוך הבנה שכשקוראים לנו – מדובר על עניין דחוף. להזמנת שירות ביובית באשדוד באופן דחוף יש לחייג עכשיו ואנחנו כבר נגיע לפתור את הבעיה.


תומר וירדן שירותי ביוב לשירותכם 24/7 | ביובית באשדוד | פתיחת סתימות ביוב באשדוד

התקשרו או שלחו מייל

תומר

054-9567724

ירדן

052-3396267

    שינוי גודל גופנים
    ניגודיות