ביובית בירושלים

ביובית בירושלים
פתיחת סתימות ביוב בירושליםאחד הפתרונות היעילים והטובים בעולם האינסטלציה הוא רכב הביובית. מדובר על כלי רכב ייחודי שנוצר בשל צורך משמעותי במכונה ניידת שתוכל להגיע למקומות שונים ולשאוב מים לצרכים שונים. רכב הביובית הנו רכב מסחרי גדול עליו מורכבת מכולה גדולה ומשאבה עוצמתית שיכולה לשאוב מים במהירות של עשרות ליטרים לדקה.

מתי יש צורך ברכב ביובית בירושלים
הביובית הנה כלי רכב שימושי מאוד בעולם האינסטלציה וזאת משום שיש בה צורך במקרים רבים. כאשר ישנה סתימה במערכת הביוב ביובית הנה כלי הרכב שיכול לסייע בפתירת הבעיה. בשל העובדה שהמשאבה עובדת בעוצמה אדירה, היא קודם כל מנקזת את הרטיבות. בשלב שני היא פועלת בוואקום ומוציאה מתוך הסתימה את כל הלכלוכים, הבוצה והחומרים שגרמו לסתימה.
הביובית גם משמשת בתחום ההצפות. כאשר מדובר על הצפה משמעותית שנגרמת בשל גשמים רבים, פיצוץ צנרת או בעיה בגג, ישנה חשיבות למהירות השאיבה של המים מתוך הבית או העסק. שאיבה מהירה תמנע הרס של ריהוט, ריצוף, קירות ואף תמנע ברוב המקרים נזקים עקיפים של טחב בקירות.

כיצד הביובית בנויה ועובדת?
ביובית הנה כלי רכב גדול ועליו מונח מכל. המכל מחולק לשניים – חלק אחד ריק ואליו שואבים את הביוב ומאחסנים אותו עד לפריקה והחלק השני מכיל מים איתם מבצעים את שטיפת הביוב בלחץ גבוה במיוחד. כל מכל מחובר למשאבה, אחת מהן יונקת והשנייה דוחקת. המשאבה המשמשת ליניקה מייצרת למעשה וואקום ששואב את הנוזלים אל תוך המכל, המשאבה הדוחקת מזרימה את המים מהמכל בו יש מים בעוצמה גבוהה במיוחד אל תוך צינורות הביוב ובכך מנקה את המערכת בצורה מיטבית.

צילום הביוב לאיתור תקלות וסתימות
לעיתים יש צורך באיתור וביצוע צילום לאיתור תקלות במערכת הביוב וזאת על מנת למקסם את עבודת הביובית. חלק מהשירותים אותם מציעים בתחום הביוביות הוא צילום באמצעות סיב אופטי. הצילום מתבצע ברזולוציה גבוהה והוא מאפשר לקבל תמונה רחבה של התקלה במערכת הביוב ובכך לסייע במתן פתרון נקודתי ומוצלח.

מה גורם לסתימות בביוב?
ישנם גורמים רבים לסתימות בביוב ופעמים רבות מצלמת הסיב האופטי מאתרת את הבעיות במדויק. אחת הבעיות הנפוצות בבתים פרטיים היא חדירה של שורשי עצים ואף שיחים לצנרת הביוב. עקב החדירה נגרמות סתימות ואף נכנסת אדמה שחוסמת את המעבר בצנרת. במקרים כאלו יש צורך בכריתה של השורשים ובתיקון הצנרת.
סיבה נפוצה למדי נוספת ואף מצערת, המצריכה ביובית בירושלים, היא השלכת חומרי היגיינה לתוך האסלה. זריקת מוצרי היגיינה נשיים ומגבונים לחים יוצרים סתימות קשות במערכות הביוב הביתיות. במקרים אחרים סתימות נגרמות בשל מערכת חורפית קשה שהביאה סחף של בוצה אל תוך הצנרת ואף שיערות רבות שנכנסות דרך המקלחת למערכת הביוב. במקרים נוספים ישנה סתימה בשלל שפיכת חומרים כמו קפה שחור, בצק או שמן בישול לתוך כיור המטבח. את כל הסיבות הללו ניתן למנוע בעזרת מודעות והימנעות משפיכת החומרים הסותמים למערכות הניקוז בבית ובעסק והגברת המודעות לכך.

ביובית בירושלים- הפתרון כבר בדרך
חברת תומר וירדן שירותי ביוב מתמחה בתחום שירותי הביובית כבר שנים רבות. הניסיון, הוותק והמקצועיות שאנו מספקים ללקוחותינו הם נר לרגלינו כאשר אנו מבצעים את עבודתנו. אנו מספקים שירותי ביובית בכל רחבי הארץ והשירות שלנו זמין 24/7 על מנת לתת מענה גם בזמן חירום. אנו מבצעים את העבודה עם אחריות, מקצועיות וכל הזמן תוך הסתכלות על צרכי הלקוח. להזמנת שירות ביובית בירושלים כבר עכשיו מתקשרים ואנחנו בדרך אליך.


תומר וירדן שירותי ביוב לשירותכם 24/7 | ביובית בירושלים | פתיחת סתימות ביוב בירושלים

התקשרו או שלחו מייל

תומר

054-9567724

ירדן

052-3396267

    שינוי גודל גופנים
    ניגודיות