ביובית ברמת גן

ביובית ברמת גן
פתיחת סתימות ביוב ברמת גןכמעט כל אחד מכיר את הרגע הזה שהמקלחת סתומה ופתאום גם הכיור במטבח צובר מים בזמן שטיפת הכלים. יש אנשים שנוטים להתעלם לכמה זמן מהמצב וביום אחד המים פשוט לא יורדים יותר. פעמים רבות מדובר על סתימה בביוב ואחת השיטות להתמודדות עמה היא באמצעות שירות של ביובית.

מה גורם לסתימה בביוב?
אחת הסיבות הנפוצות לסתימות במערכות ביוב היא הצטברות של מוצרי היגיינה ובעיקר מגבונים, פדים וטמפונים שאנשים נוטים לזרוק לתוך האסלה. עם הזמן החומרים הללו יוצרים סתימות קשות ביותר במערכות הביוב ולעיתים קרובות קשה לטפל בסתימות אלו ללא שירות של ביובית ששואבת את כל המוצרים מהמערכת ומנקה אותה.
חשוב מאוד להבין שהדרך היעילה ביותר למנוע את הסתימות הקשות הללו היא פשוט על ידי הימנעות מזריקת מוצריי היגיינה לתוך האסלה. רצוי להחזיק בשירותים פח קטן עם שקית או אפילו סלסלה עם שקיות ולזרוק את מוצרי ההיגיינה לפח הביתי.

מה עוד גורם לסתימות במערכת הביוב?
ישנן סיבות רבות לסתימות וכאמור מוצרי היגיינה תופסים את המקום הראשון. ישנם מצבים בהם סתימה נגרמת בשל שמן בישול שאנשים שופכים לכיור לאחר טיגון או בישול, או כאשר שופכים לכיור שאריות של אוכל דביק כמו בצק. במקרים אחרים שורשים גדולים של עצים נכנסים למערכת הביוב, שוברים וחוסמים אותה. כמו כן, שיערות ארוכות שנכנסות לפתחי הניקוז במקלחת גם כן גורמות לסתימות. לעיתים בימי החורף גם שבר במערכת הביוב יכול לגרום לכך שבוץ נכנס אל המערכת כשיש גשמים חזקים.

יש סתימה בביוב, מה עושים?
כאשר מדובר על סתימה רצינית בדרך כלל יהיה צורך בשירות של ביובית. אינסטלטור ינסה לבצע פתיחה של הביוב ואם יבחין בתקלה משמעותית יותר יזמין שירות ביובית. בכל מקרה כדאי לדעת שכדי לפתוח סתימה בצורה יעילה וכדי למנוע את הסתימה הבאה מומלץ לבצע שאיבה באמצעות ביובית. הביובית פועלת עם משאבת וואקום, באמצעות לחץ מים גדול היא מוודאת שהסתימה יוצאת במלואה ולאחר מכן שוטפת את קו הביוב ומבטיחה שהתקלה לא תחזור על עצמה.

טיפים קטנים למניעת סתימות
בעזרת כמה פעולות בסיסיות ניתן למנוע או לצמצם בצורה משמעותית את חזרת הסתימה בבית. ראשית כל – לא לזרוק מוצרי היגיינה לשירותים. שנית, כדאי לוודא כי כל פתחי הניקוז מצוידים ברשתות שמסננות את הלכלוך, כמו כן, את הלכלוך יש לרוקן מעל הרשתות באופן קבוע.
מומלץ לא לשפוך לכיור המטבח שמן בישול אלא לזרוק אותו בשקית סגורה לפח האשפה, גם את שארית הקפה השחור מומלץ לזרוק לפח ולא לשטוף בכיור. אחת לכמה זמן כדאי לנקות שיערות שמצטברות על פתחי הניקוז במקלחת ובכיור ולהשתדל לטאטא שיערות לאחר תספורת במכונה, לאסוף אותן לפח ולא לשטוף אותן לפתחי הניקוז.

כיצד בוחרים שירות של ביובית ברמת גן
בחירת שירותי ביובית צריכה להיעשות לאחר בחינת ותק וניסיון, היקף השירותים הניתנים וכמובן הזמינות של החברה המבצעת. כדאי לבחור עסק ותיק ומנוסה לו אפשרות לספק את השירות במהירות האפשרית תוך הצעת מחיר סבירה בתחום.

פותרים את הבעיה
תומר וירדן שירותי ביוב הנו עסק ותיק בתחום שירותי הביוב. אנו מספקים שירותי ביובית בכל חלקי הארץ ובזמינות של 27/7. אצלנו השירות הוא מעל לכל ואנו מבצעים את העבודה במהירות, במקצועיות ותוך מתן שירות מכל הלב. לא מתלבטים, פשוט מזמינים – לשירותי ביובית ברמת גן כבר עכשיו מרימים טלפון ואנחנו נפתור לך את הבעיה!


תומר וירדן שירותי ביוב לשירותכם 24/7 | ביובית ברמת גן | פתיחת סתימות ביוב ברמת גן

התקשרו או שלחו מייל

תומר

054-9567724

ירדן

052-3396267

    שינוי גודל גופנים
    ניגודיות