ביובית בתל אביב

ביובית בתל אביב
פתיחת סתימות ביוב בתל אביבהצפה כמעט תמיד מתרחשת בהפתעה גמורה כאשר רוב המקרים מתרחשים בימי החורף. בחורפים האחרונים ניתן היה לראות כי יותר ויותר הצפות מתרחשות ואין כמעט יכולת לצפות מראש היכן הן יזרו הרס וחורבן. האסונות שפקדו את נהריה ואת תל אביב בחורף הקודם המחישו עד כמה החורף יכול לתעתע, להיות קטלני ולהשית הרס במקומות מיושבים שלא הכירו את המילה הצפה טרם לכן ובטח לא בממדים כאלו. לאחר הצפה יש צורך לשאוב את המים שהצטברו בבית, במבנה או בעסק וככל שמקדימים לעשות זאת מהר יותר, כך הנזק שיכול להיגרם מההצפה מצטמצם.

כיצד שואבים הצפה?
שאיבה של הצפה צריכה להתבצע באופן מקצועי ובעזרת משאית שנקראת ביובית. הביובית הנה כלי רכב גדול עם מכל ומשאבה שיכולה להיכנס למקומות רבים ובכל תנאי שטח. צוותים מיומנים אשר עובדים בתחום מבצעים שאיבה מהירה, מקצועית ומלאה מכל מקור הצפה. הביובית שואבת את המים במהירות רבה של עשרות ליטרים בדקה ובכך יכולה לסייע בהעלמת המים מהצפה בתוך דקות בודדות ולצמצם נזקים שעלולים להיגרם למבנה ולתכולתו.
ישנן גם משאבות קטנות יותר כמו משאבות ניידות אך מדובר על משאבות עם כוח שאיבה נמוך בהרבה. הן כן יכולות לשמש לשאיבת הצפה אך הדבר ייקח יותר זמן וזמן הוא מרכיב עיקרי כאשר מדברים על צמצום נזקים. משאבות קטנות יכולות להיות יעילות כאשר מדובר על הצפה קטנה או כאשר יש זמן לשאוב את המים. כמו כן, הם יעילות כאשר יש רצון למנוע הצפה בחצר, בבור ספיגה או במקומות המועדים להצפות ומניחים אותן מבעוד מועד.

מדוע מומלץ להזמין מהר ביובית בתל אביב
מים לא נמצאים רק על פני השטח וגם אם מדובר על מי גשמים או מים מפיצוץ צינור, חשוב מאוד לשאוב אותם כמה שיותר מהר. המים מחלחלים לתוך הקירות, לריצוף והם מנפחים משקופים מעץ והורסים מערכות החשמל והטכנולוגיה. השאיבה המהירה של המים תצמצם עד כמה שניתן את הנזק שיגרם מהם.
במקרים מסוימים הצפה נגרמת מבעיות בגג, לעיתים בשל גשמים עזים, פיצוץ צנרת או פיצוץ של דוד שמש. לעיתים מדובר על ביוב שמוצף בגלל תקלה במערכת הביוב או סתימה. ככל שמקדימים את השאיבה – הנזקים של ההצפה יצומצמו.


לאילו נזקים יכולה להוביל הצפה?
המים מההצפה יכולים לגרום לנזקים רבים עם השלכות רבות למבנה ולרכוש שנמצא בתוכו ומכאן החשיבות לשאוב אותם במהירות האפשרית. ראשית כל, חשוב להבין שיסודות המבנה יכולים לספוג מכה קשה מרטיבות של הצפה. ריצוף יכול לספוג לעומק את המים וייבוש שלו עלול לקחת חודשים ועלולות להיות לו השלכות קשות על יסודות המבנה. במקרים מסוימים אף נדרש ייבוש מיוחד של הריצוף על מנת להבטיח שהנזק יצומצם והליך זה יקר במיוחד.
משקופים ודלתות יכולים לספוג את המים, להתנפח, להתקלף ולהיפגע. צבע הקירות יכול להיהרס, עובש יכול להיווצר בגלל הלחות בקירות, ארונות מטבח או ריהוט משרדי יכולים להתנפח ולהתעקם ועוד.


אנחנו כאן בשביל לספק לך פתרון
תומר וירדן שירותי ביוב הנה חברה מקצועית וותיקה בתחום שירותי הביוב ושאיבת ההצפות. אצלנו השירות מהיר, אדיב וניתן על ידי אנשי המקצוע הטובים בתחום. את השירות שלנו אנו מספקים בכל הארץ ובזמינות גבוהה במיוחד. להזמנת שירות של ביובית בתל אביב אין מה להתלבט – מתקשרים עכשיו ואנחנו נבוא לספק לך את הפתרון!


תומר וירדן שירותי ביוב לשירותכם 24/7 | ביובית בתל אביב | פתיחת סתימות ביוב בתל אביב

התקשרו או שלחו מייל

תומר

054-9567724

ירדן

052-3396267

    שינוי גודל גופנים
    ניגודיות